Az Ön belépési neve Vendég Csoport "Vendégek"Üdvözöllek, Vendég Kedd, 2018-10-16, 11:25 AM
 KISCSILLAGEEURÓPAIAALAPÍTVÁNY

Honlap-menü

«  Október 2018  »

Online összesen: 1
Vendégek: 1
Felhasználók: 0

SOTE Ortopédiai Klinika

Mindenki előtt ismert a kórházak gazdasági helyzete, melynek következménye, hogy műszerezettségük sok esetben az előírt alapfeltételeket sem éri el. Alapítványunk a

Semmelweis Egyetem Ortopédiai Klinika

/ 1113 Bp. Karolina u. 27./

Felkérésére,  műszerek beszerzését vállalta fel.

A kórház orvosai és ápolói feladatukat hivatásnak tekintik, amelyet kizárólag a legtöbbet nyújtva látnak el. Mindennapi munkájuk életek megmentésére, ellátására irányul. A sikeres gyógyító munkának két feltétele van: legyen egy tettre kész orvosi csapat és legyen megfelelő műszer, hogy ne kelljen improvizálni, műtéteket halasztani, segédeszközökre várni.

A Kórház írásos megkeresése alapján a következőkben kérnénk a segítségét. :

A gyermekortopédiai osztály korszerű működéséhez:/SYNTHES/

-Csontfej-elhalásos betegek ellátására korrekciós combcsonti csavarok,

-rögzítéshez speciális lemez.

-tűfogók, érfogók, preparáló ollók,koaguáló készülék

Az osztály fő profilja a végtagi fejlődési rendellenességek, végtagdeformálások, hosszkülönbségek kezelése.

Ehhez szükséges:

-ORTHOFIX külső csonthosszabbító, csontrögzítő

Nagyon sok műszer sajnos elöregedett, és ezek pótlására a kórháznak nincs anyagi fedezete. Továbbá egyéb felszereltség, mint pl.: lázmérő, fülhőmérő párásító vérnyomásmérő infralámpa, infúziós lámpa stb…..

Alapítványunk a kórházban kezelt kis betegek érdekében kéri segítségét!

Céljaink megvalósításához a társadalom minden tagjának megértésére és segítésére szükség van.

Ön is tudja, minden perc drága, amikor egy gyermek életéért harcolunk, hiszen gyermekeink a jövőnket jelentik.

Tisztelettel kérjük, ha módjában áll segítsen, hogy céljaink mihamarabb megvalósulhassanak.